Artikelnummer
LLPICSS
Slimmer Schaken
Opening, strategie en endspel voor beginners
Eigenschaften
160 Seiten, gebunden, Thinkers Publishing, 1. Auflage 2026
| EAN | 9789493435209 |
|---|---|
| Gewicht | 580 g |
| Hersteller | Thinkers Publishing |
| Breite | 17,5 cm |
| Höhe | 24,2 cm |
| Medium | Buch |
| Erscheinungsjahr | 2026 |
| Autor | Tom PiceuAnnelies Daniels |
| Sprache | Niederländisch |
| Auflage | 1 |
| ISBN-13 | 9789493435209 |
| Seiten | 160 |
| Einband | gebunden |
| Name | Thinkers Publishing BV |
|---|---|
| Adresse | Moorstraat 12 Landegem 9850 Belgien |
| Internet | www.thinkerspublishing.com |
| KnightToF3@hotmail.com |
004 Vooraf
006 Over de auteurs
010 Inhoud
014 Inleiding
018 Afspraken
021 Stap 1
021 Hoofdstuk 1: Mijn eerste partijen, verloop van een schaakpartij
055 Hoofdstuk 2: Trainen en spelen - hoe werkt het?
067 Hoofdstuk 3: De truken van de foor
083 Hoofdstuk 4: Discipline in het denken
089 Stap 2
089 Hoofdstuk 5: Mijn eerste schaaktoernooien
111 Hoofdstuk 6: Mijn eerste openingen
149 Hoofdstuk 7: De basisprincipes van aanvallen
159 Slotwoord
006 Over de auteurs
010 Inhoud
014 Inleiding
018 Afspraken
021 Stap 1
021 Hoofdstuk 1: Mijn eerste partijen, verloop van een schaakpartij
055 Hoofdstuk 2: Trainen en spelen - hoe werkt het?
067 Hoofdstuk 3: De truken van de foor
083 Hoofdstuk 4: Discipline in het denken
089 Stap 2
089 Hoofdstuk 5: Mijn eerste schaaktoernooien
111 Hoofdstuk 6: Mijn eerste openingen
149 Hoofdstuk 7: De basisprincipes van aanvallen
159 Slotwoord
Mehr von Thinkers Publishing






