Stap 4
200 Seiten, kartoniert, van Wijgerden, 6. Auflage 2010, Erstauflage 1988
Aus der Reihe »Stap«
| Gewicht | 270 g |
|---|---|
| Hersteller | van Wijgerden |
| Breite | 14,8 cm |
| Höhe | 21 cm |
| Medium | Buch |
| Erscheinungsjahr | 2010 |
| Autor | Rob BruniaCor van Wijgerden |
| Reihe | Stap |
| Sprache | Niederländisch |
| Auflage | 6 |
| ISBN-13 | 9789077275078 |
| Jahr der Erstauflage | 1988 |
| Seiten | 200 |
| Einband | kartoniert |
| Name | van Wijgerden |
|---|---|
| Adresse | Anne de Vrieslaan 1 Coevorden 7741 Niederlande |
| Internet | www.stappenmethode.nl |
| info@stappenmethode.nl |
003 Inhoud
004 Voorwoord
005 De vierde stap
005 - Leerstof
006 - Onderlinge schaakpartijen
007 - Vooruitdenken
008 - Hulp
009 - Het toepassen van kennis
010 - De overgang naar de senioren
011 - Het onderzoeken van stellingen
012 - Diploma
013 - Aanwijzingen voor gebruik van de handleiding
014 Les 1: Voordeel in de opening
020 Les 2: Onderbreken
026 Les 3: Lokken
033 Les 4: Blokkeren
039 Les 5: Vooruitdenken
044 Les 6: Kop- en staartstuk plaatsen
050 Les 7: De vrijpion
058 Les 8: Uitschakelen verdediging
063 Les 9: De magneet
068 Les 10: Zwakke pionnen
075 Les 11: Materieel voordeel
080 Les 12: Jagen en richten
086 Les 13: Koningsaanval
093 Les 14: Zevende rij (tactiek)
099 Les 15: Eindspelstrategie
105 Les 16: Ruimen
111 Les 17: Dame tegen pion
119 Les 1+: Koningsaanval
128 Les 2+: Kwetsbaar in de opening
133 Les 3+: Onderbreken
139 Les 4+: Blokkeren
145 Les 5+: Remise
153 Les 6+: Insluiten
160 Les 7+: Klein plan
166 Les 8+: Pionneneindspel
174 Les 9+: Aftrekaanval
179 Les 10+: Eindspeltechniek
188 Les 11+: Het schaakprobleem
195 Schema voorbereidende zet
196 Begrippenlijst
200 De Stappenmethode
-
Learning Chess - Step 213,50 € -
Learning Chess - Step 313,50 € -
Learning Chess - Step 513,50 € -
Learning Chess - Step 24,95 € -
Learning Chess - Step 611,50 € -
Learning Chess - Step 413,50 € - Mehr von van Wijgerden
